Regulamin serwisu
 
Koty.org.pl to serwis dla wszystkich, którzy kochają koty rasowe i inne. Znajdziesz tu imiona dla kotów, dodawanych przez kocich miłosników. Możesz dodać własny profil kotka lub przegladac profile innych kotów. Oceniaj i komentuj zdjęcia kotów i koty innych internautów. Poznaj ciekawych ludzi z Twojej okolicy. Zapraszamy też do opisu najpopularniejszych ras, takich jak na przykład Maine Coon.
 
 
 
 
 
 
 
 
  Koty.org.pl

Regulamin serwisu koty.org.pl

 1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu Koty.org.pl oraz prawa i obowiązki osób korzystających z serwisu.
 2. Celem serwisu Koty.org.pl jest gromadzenie i popularyzowanie informacji na temat kotów.
 3. Zamieszczenie materiałów na stronie Koty.org.pl jest równoznaczne z ich publicznym udostępnieniem. Użytkownik publikuje na stronach Koty.org.pl wszelkie treści, komentarze, zdjęcia, opinie, inne materiały oraz odnośniki wyłącznie na własną odpowiedzialność. Twórcy serwisu Koty.org.pl nie ponoszą odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników informacje i materiały.
 4. Niedopuszczalne jest podejmowanie na stronach Koty.org.pl działań sprzecznych z prawem, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub naruszających zasady Netykiety, w tym w szczególności niedopuszczalne jest:
  1. umieszczanie przez użytkowników na stronach Koty.org.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, jak również treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe, obrażające uczucia osób trzecich i naruszających zasady Netykiety, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie treści,
  2. umieszczanie przez użytkowników na stronach Koty.org.pl materiałów tekstowych, graficznych czy dźwiękowych naruszających prawem chronione dobra osób trzecich, a także odnośników odsyłających do stron zawierających takie materiały,
  3. kopiowanie materiałów zamieszczanych przez inne osoby korzystające z serwisu, jak również zamieszczanie w serwisie materiałów nie będących własnością osób z niego korzystających.
 5. Twórcy serwisu Koty.org.pl zastrzegają sobie prawo do usuwania zamieszczonych przez użytkowników treści, a także w uzasadnionych przypadkach usunięcia użytkownika z serwisu, w szczególności w przypadku naruszania zapisów pkt. 4 niniejszego regulaminu.
 6. Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu, należy się w nim zarejestrować.
 7. Rejestracja w serwisie jest dobrowolna i bezpłatna.
 8. Podczas rejestracji należy podać adres e-mail, hasło oraz nick.
 9. Adres e-mail oraz hasło użytkownika są informacjami niejawnymi i nie będą widoczne dla innych osób korzystających z serwisu. Do identyfikacji użytkownika w serwisie służy jego nick, widoczny dla innych osób korzystających z serwisu.
 10. Rejestrując się w serwisie, użytkownik akceptuje niniejszy regulamin i wyraża zgodę na otrzymywanie treści marketingowych oraz informacji dotyczących serwisu, w tym między innymi informacji o nowych ogłoszeniach, wpisach i komentarzach. Użytkownik ma możliwość usunięcia swoich danych z bazy. Aby tego dokonać należy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w stopce strony.
 11. Twórcy serwisu Koty.org.pl dołożą wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz udzielenia pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania. Twórcy serwisu Koty.org.pl nie ponoszą odpowiedzialności za bezawaryjność serwerów portalu i ich dostępności przez całą dobę, nie gwarantują także możliwości połączenia i zastrzegają sobie prawo do wstrzymania udostępniania stron serwisu Koty.org.pl ze względów technicznych.
 12. Twórcy serwisu Koty.org.pl zastrzegają sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
 13. Kopiowanie całości lub części materiałów opublikowanych w serwisie Koty.org.pl bez zgody właścicieli jest zabronione.
 14. Niezastosowanie się do regulaminu skutkować będzie natychmiastowym usunięciem wpisu oraz zablokowaniem możliwości dodawania wpisów przez danego użytkownika, a w uzasadnionych przypadkach usunięciem użytkownika z serwisu.
 15. Niniejszy Regulamin obowiązuje od 1 października 2009 roku.
 
 
 
 
 
 
 
Boks reklamowy
Morusek.pl - darmowe ogłoszenia zwierząt
Psy.elk.pl - portal psiej społeczności
+ dodaj swój link
 
Zdjęcia kotów
Mamy już 22420 zdjęć
ostatnio dodane:
Kot
+ dodaj zdjęcie  |  więcej zdjęć »
 
  
Kontakt    |    Polityka prywatnosci    |    Polityka cookies    |    Regulamin    |    Inne nasze serwisy    |    Linki    |    Szukane frazy    |    Reklama Designed by Pastuchp
Copyright 2007-2021 © Koty.org.pl
 
 
Internet Age - wydawca serwisów internetowych
Psy.elk.pl - portal psiej społecznosci